Sobota, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa

sobota,
27 maja 2017

OGŁOSZENIA - 6 Niedziela Wielkanocy - 21.05.2017

1. Porządek Mszy Świętych: 7.15; 9.00 – Rocznica Pierwszej Komunii; 11.00 . Po południu o 16.30 Nabożeństwo Majowe  i Msza Święta. O 18.00 spotkanie Rady Parafialnej i PZK.

2. W tym tygodniu Msze Święte rano o 7.00 a popołudniowe o 18.00 i Nabożeństwa Majowe. Zapraszamy.  W piątek i sobotę o 19.00.

3. W Liturgii wspominamy:
- środa – NMP Wspomożycielki Wiernych
- piątek – św. Filipa Nereusza

4. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe – dni modlitw o urodzaje. Procesje błagalne wokół kościoła.

5. W piątek początek Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. To nasze kolejne wydarzenie parafialne. Dostrzeżmy odwagę tych, którzy angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej.

6. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Odpust w Bobrówce.

7. Spotkania duszpasterskie:
- poniedziałek – spotkanie dla rodziców młodzieży do bierzmowania
- wtorek – spotkanie przed pielgrzymką dzieci komunijnych
- środa (19.00)  i piątek (19.45) – próba chóru
- środa – o 19.30 egzamin przed Bierzmowaniem z ks. Dziekanem

- piątek – o 18.00 – próba scholi
- piątek – po Mszy Świętej – spotkanie dla młodzieży

8. W niedzielę 28 maja w Jarosławiu Marsz dla Życia i Rodziny.

9. Prezes oraz Zarząd Klubu Sportowego apelują o nie niszczenie krzesełek na stadionie. Place zabaw i urządzenia zabawowe są dla dzieci.

10. Intencje mszalne.