Niedziela, XXXIII Tydzień zwykły

niedziela,
18 listopada 2018

OGŁOSZENIA - 33 Niedziela Zwykła B - 18.11.2018

1. Porządek Mszy Świętych: 7.00; 9.00; 11.00. Po południu o 15.40 Koronka do Bożego Miłosierdzia i o 16.00 Msza Święta. Dzisiejsza taca mszalna na Dom Księży Emerytów. W ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii złożono 5 600 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte rano o 7.00 i po południu o 17.00 i Nabożeństwa Wypominkowe.

3. W Liturgii wspominamy:
- wtorek – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
- środa – wspomnienie Ofiarowania NMP
- czwartek – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
- sobota – św. męczenników z Wietnamu: Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

4. We czwartek rozpoczniemy triduum przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

5. W sobotę po Mszy Świętej katecheza chrzcielna.

6. W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, dyżur liturgiczny na Mszy Świętej o 9.00 ma Ochronka. W czasie każdej Mszy Świętej odnowimy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Po Mszy Świętej wieczornej o 17.00 spotkanie Rady Parafialnej i PZK.

7. Spotkania duszpasterskie (po Mszy Świętej)
- środa – zbiórka dla kandydatów na ministrantów
- czwartek – zbiórka dla ministrantów.

8. Warto przeczytać:
Niedziela: Pod biało czerwonym sztandarem; Pomnik Pamięci Narodowej w Jarosławiu
Gość Niedzielny: Jak rozumieć, że Bóg kocha nas takimi, jakimi jesteśmy; jak czytanie dzieciom wpływa na ich przyszłość.

9. Intencje mszalne.

15 : 00 czas miłosierdzia - JEZU UFAM TOBIE <3